Warszawski Bal Doktorantów

IX Warszawski Bal Doktorantów

22 lutego 2020r. | 19.00 – 4.00

Gmach Główny PW

Cena wejściówki: 175zł – ulgowy*; 200zł – normalny

* obowiązuje dla doktorantów następujących uczelni: PW, UKSW, WUM, UW, SGGW, SGH oraz WAT

Rejestracja zostanie uruchomiona
8 stycznia 2020!

Ze względu na liczne prośby z Waszej strony zdecydowaliśmy się przesunąć termin rozpoczęcia sprzedaży biletów z 6 stycznia na 8 stycznia 2020r.

W tym roku bilety na IX Warszawski Bal Doktorantów będą sprzedawane poprzez portal https://www.bilety24.pl/

8 stycznia 2020r. o godzinie 19:00 udostępnimy Wam link pod którym będzie można zakupić bilety na Bal. Wiąże się to z kilkoma zmianami:
– miejsca przy stołach będzie trzeba wybrać od razu
– dostępna będzie jedynie opcja zakupu biletu, bez możliwości rezerwacji – w praktyce oznacza to, że płatność za bilet będzie pobierana od razu!
Ze względu na powyższe zmiany radzimy, żebyście jeszcze przed 8 stycznia 2020r. ustalili kto z kim chciałby siedzieć przy jednym stoliku i wybrali jedną osobę, która zakupi bilety w Waszym imieniu. Przypominamy, że stoliki są 12-osobowe!
Cena 1 biletu:
– 175zł dla doktorantów następujących uczelni: PW, UKSW, WUM, UW, SGGW, SGH oraz WAT
– 200zł dla pozostałych uczestników balu
 

Warszawskie Porozumienie Doktorantów oraz RD PW, ZSD UKSW, ZSD WUM, RSD UW, RD SGGW, ZSD SGH oraz RSD WAT serdecznie zapraszają na IX Warszawski Bal Doktorantów. Celem tego spotkania jest integracja środowiska doktorantów i młodych naukowców z Warszawy, a także z wielu ośrodków naukowych z całego kraju. Podczas balu, doktoranci mają możliwość wspólnego świętowania karnawału. Integracja i nawiązanie nowych znajomości to kolejne korzyści wynikające z uczestnictwa w Warszawskim Balu Doktorantów. Mogą one zaowocować w przyszłości jeszcze lepszą wymianą doświadczeń oraz interdyscyplinarną pracą nad badaniami realizowanymi przez warszawskie środowisko doktoranckie.

Organizatorzy

sponsorzy i partnerzy VIII edycji

Patronaty Honorowe
VIII edycji

Menu na IX Warszawski Bal Doktorantów

menu balu 2020

Regulamin IX Warszawskiego Balu Doktorantów

Koniecznie zapoznaj się z nim przed rejestracją!

Warszawski Bal Doktorantów